Szok! Nowy zawodnik w teamie „poruszeni.pl”!


Team „poruszeni.pl” wzbogacił się o nowego zawodnika! Jest nim mały Aleksander, który przyszedł na świat 27 kwietnia 2015 r. o godz. 13:13. Tym samym potwierdziły się kilkumiesięczne plotki o zmianach personalnych w drużynie.

Pogłoski mówiące o tym, że do teamu ma dołączyć nowy zawodnik pojawiły się ok. 9 miesięcy temu. O tym, że coś jest na rzeczy świadczyć mogła również obserwowana ostatnimi czasy niska aktywność członków zespołu. Na początku tego tygodnia wszystko stało się jasne – plotki okazały się prawdą.

Z tego, co udało nam się ustalić, do transferu doszło w poniedziałek w szpitalu na gdańskiej Zaspie. W negocjacjach uczestniczyli: Arleta – mam Olka, Arek – tata Olka oraz wspaniały personel medyczny w postaci Pań położnych i Pana lekarza. Proces przebiegał kilka godzin, ale dzięki współpracy wszystkich stron, a przede wszystkim dzięki wspaniałej postawie Arlety – mamy Olka, która jest bez wątpienia najdzielniejszą mamą pod słońcem, zakończył się wielkim sukcesem.

– Cieszymy się, że Olek dołączył do naszego zespołu. Świadomość, że będzie z nami jest czymś wspaniałym. Nie da się wyrazić tego słowami.  – nie ukrywa radości Arleta – mam Olka. Natomiast Arek – tata Olka dodaje – Chłopiec ma wspaniałe warunki fizyczne: 56 cm długości, 3240 g wagi oraz 10/10 punktów w skali Apgar. Z pewnością będzie silnym wzmocnieniem naszej drużyny.

Członkowie teamu „poruszeni.pl” nie wykluczają, że w przyszłości zespół zostanie rozbudowany, ale nie chcą mówić o szczegółach. Jednak, z naszych informacji wynika, że prowadzone są rozmowy na temat pozyskania nowej zawodniczki 😉 O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco 🙂

DSC_0067
Zespół „poruszeni.pl” w komplecie

Kategoria: Bez kategorii


Napisz odpowiedź lub dodaj komentarz


Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane

Możesz używać tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>