TUT Trójmiejski Ultra Track – galeria zdjęć


W ostatnią sobotę (13.02.2016 r.) odbyła się zimowa edycja ultramaratonu TUT – Trójmiejski Ultra Track. Zawodnicy mieli do pokonania ok. 65 km po wymagających szlakach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ostatecznie linię mety przekroczyło 220 zawodniczek i zawodników. Zgodnie z oczekiwaniami w rywalizacji mężczyzn najlepszy okazał się Gediminas Grinius, natomiast wśród kobiet zwyciężyła Dominika Stelmach. Mnie osobiście cieszy sukces Marty Wenty, która zajęła 5 miejsce w klasyfikacji Open, a 2 wśród kobiet. Marta okazała się również najszybszym trójmiejskim ultrasem. Mówię Wam – ta dziewczyna ma potencjał i jeszcze niejedno usłyszymy na jej temat.

Jeżeli chodzi o wrażenia z trasy, to po twarzach zawodników widać było, że po drodze wylali litry krwi, potu i łez. Zdjęcia robiłem na ostatnich pięciu kilometrach trasy, więc zapewniam Was, że nie wszystkim było do śmiechu 😉 No ale taki żywot ultrasa – ból mięśni, otarcia itp. da się przeżyć, tylko żeby głowa wytrzymała. Po ilości zawodników, którzy przekroczyli linię mety można wnioskować, że głowy mają mocne;)

Wyniki biegu


Kategoria: Bez kategorii


Napisz odpowiedź lub dodaj komentarz


Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane

Możesz używać tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>